Produkcja zapachów samochodowych z nadrukiem | Zapachy samochodowe

Nasze zawieszki pięknie pachną, ale przede wszystkim reklamują, więc wstaw billboard do samochodu Twoich klientów.

 

Zamów teraz

Zapachy samochodowe

Producent zapachów samochodowych, który sprosta Twoim wymaganiom.

Od ponad 11 lat wyznajemy zasadę jakość bez kompromisów.

 • Materiały cechujące się dużą chłonnością olejków zapachowych
 • Trwały zapach i żywy kolor
 • Dłuższa widoczność Twojej reklamy

Producent zapachów samochodowych

zapachy samochodowe z nadrukiem

Nadaj formę Twojej reklamie

Zapachy samochodowe z nadrukiem

Wybierz najciekawszy kształt dla Twojej zawieszki.

Wybierz kształt zawieszki

Wybierz zapach dla Ciebie lub Twojego klienta

 • Nadaj świeżości swojej reklamie zapachami zielonej herbaty, mięty,
 • Stwórz energetyczny shake zapachem truskawki, pomarańczy lub jabłka,
 • Podkreśl świąteczny charakter Twoich produktów zapachem wanilii, piernika lub jabłka z cynamonem.

 

Wybierz zapach zawieszki

Zapachy samochodowe z nadrukiem

Najczęściej zadawane pytania

 • 1. Dlaczego mamy najprawdopodobniej najlepsze zawieszki?
  Do produkcji stosujemy specjalny absorpcyjny materiał – celulozę, a nie powszechnie używaną zwykłą tekturę (tzw. beermat), dzięki czemu nasze zawieszki wyróżniają się przede wszystkim trwałością zapachu i estetyką wykonania.

 • 2. Co dostaniesz w cenie naszych zawieszek?
  W cenie znajduje się zawieszka zapachowa z nadrukiem dwustronnym, plastikowy haczyk lub gumka, opakowanie barierowe z opisem o ostrzeżeniach lub bez opisu.
  Cena uzależniona jest od nakładu oraz wersji zawieszki (standard, premium).
  W celu uzyskania ceny należy skontaktować się z naszym biurem (formularz kontaktowy, email: info@aroma4car.com, tel. +48 12 307 26 01, kom. +48 515 801 103).

 • 3. Jakiego rodzaju nadruki stosujemy?
  Oferowane przez nas zapachy samochodowe z nadrukiem posiadają 2 rodzaje nadruku:
  1. druk pełnokolorowy CMYK – jeśli projekt zawiera np. zdjęcia, przejścia tonalne.
  2. sitodruk – max. 4 kolory, kolory płaskie bez cieniowania.


  Obydwa nadruki są w tej samej cenie.

 • 4. Jaką najmniejszą ilość zawieszek możesz zamówić?
  Offset – minimalne zamówienie to 100 szt.
  Sitodruk – minimalne zamówienie to 500 szt.
 • 5. Czym różni się zawieszka standardowa od wersji premium?
  Wersje zawieszek standard i premium różnią się ilością olejku zapachowego, jaką są nasączone. Obie wersje mogą być wydrukowane pełnokolorowo lub sitodrukiem. Jeżeli zleży Ci na dłuższym zapachu wybierz wersje premium która jest nasączona ok. 2 ml. olejku.
  Zawieszka standardowa nasączona jest ok. 1 ml. olejku zapachowego.
 • 6. Jakie zapachy są dostępne?
  Zapachy stale dostępne w produkcji to m.in.: New Car, wanilia, drzewo sandałowe, leśny, jabłko, pomarańcza, limonka, truskawka, zielona herbata, melon, owoce egzotyczne, owoce leśne, owoce słodkie, Aquarella (lekki kwiatowy zapach), bergamotka z nutą tytoniu, CK-1 (perfumy męskie).
  Przy nakładach do 500 szt. możesz wybrać 1 zapach z naszej kompozycji, przy nakładzie 1000 szt. – 2 zapachy. Nakład 1500 szt. to maksymalnie 3 zapachy, 2000 szt. i więcej – 4 zapachy itd.
 • 7. Jakie kształty zawieszek są dostępne?
  Wszystkie kształty z naszej biblioteki wykrojników są darmowe. Oferujemy ponad 240 różnorodnych kształtów.
  Jeśli chcą Państwo uzyskać indywidualny kształt zawieszki prosimy o wstępne przygotowanie projektu i kontakt z nami w celu skonsultowania możliwości wykonania proponowanego kształtu. Projekt zawieszki dla indywidualnego wykrojnika należy przygotowywać tak aby wycinane elementy zawieszki nie były zbyt wąskie lub zakończone ostrym kątem cięcia ponieważ może to powodować szybkie zniszczenie zawieszki nawet w trakcie przechowywania. Koszt nowego wykrojnika to 300 zł netto.
 • 8. Co to są blistry? Jak uatrakcyjnić zawieszkę?
  Jako uzupełnienie zawieszek proponujemy blistry – kartoniki z eurodziurką, które możemy zawiesić na wszelkich ekspozytorach. Ułatwiają one prezentację produktu i dają powierzchnię reklamową gdzie możesz zamieścić dodatkowe informacje, instrukcje. Blistry są dodatkowo płatne. Ich cena zależy od nakładu w zamówieniu.
 • 9. Jak powinieneś przygotować projekt zawieszki?
  Projekt Twojej zawieszki możesz nam przekazać w pliku  .pdf lub Adobe Illustrator do wersji CS 4.0. Wszystkie obiekty zawarte w projekcie sitodrukowym takie jak napisy, loga czy elementy grafiki powinny występować w formie grafiki wektorowej (zamienione na krzywe). Grafiki rastrowe powinny być umieszczone w projekcie a nie podlinkowane. Ich rozdzielczość powinna wynosić 300dpi i powinny być zapisane w przestrzeni barwowej CMYK.
  Wykrojnik powinien być zaznaczony dodatkowym kolorem spotowym (np. jednym z kolorów PANTONE, kontrastowym w stosunku do projektu) o nazwie „wykrojnik” z przypisanym atrybutem overprint. W projekcie należy uwzględnić 3mm spadu na każdą stronę (lewo, prawo, góra, dół), oraz sugerowane miejsce mocowania plastikowego haczyka/gumki gwarantujące prawidłowe ułożenie wzoru po zawieszeniu (otwór ma średnicę 4mm, oraz powinien być oddalony min. o 4mm od krawędzi).
  Przy wyborze miejsca wykonania otworu w zawieszce należy brać pod uwagę jej środek ciężkości. Dopiero wtedy powinno się przygotowywać szatę graficzną zawieszki, tak by otwór na haczyk dobrze komponował się z całością.
  Ułożenie zawieszki względem pionu proponowane w gotowych wykrojnikach jest tylko sugestią, w rzeczywistości projekt może być obrócony pod dowolnym kątem. Należy jednak pamiętać o poradach opisanych powyżej.
  Aby zagwarantować zgodność kolorystyczną zawieszki z jej projektem, kolory zawarte w projektach sitodrukowych (4 kolory) powinny być zdefiniowane w palecie PANTONE®. W zamówieniu prosimy o podanie numerów PANTONE® dla kolorów użytych w projekcie. Wykonujemy również zawieszki drukowane pełnokolorowo w przestrzeni barwowej CMYK, które dają możliwość zastosowania dowolnych kolorów a nawet fotografii. Dobierając kolory należy pamiętać, że zawieszki zapachowe są nasączane olejkami zapachowymi, które mogą powodować powstanie nieznacznych różnic w zakładanej kolorystyce. Ostatecznie uzyskane kolory w zawieszkach zapachowych mogą być delikatnie ciemniejsze od wzornikowego oryginału.
 • 10. Czy możemy przygotować projekt za Ciebie?
  Tak, koszt opracowania przez nas projektu to 50 zł netto. W cenie złożenie projektu z przesłanych przez Ciebie materiałów oraz 2 poprawki. Kolejne uwagi i zmiany będą nanoszone w cenie 20 – 100 zł netto w zależności od ilości poprawek. Przygotowanie projektu od podstaw (koncepcja, wyrysowanie grafiki) to koszt 200 zł – 500 zł netto (w zależności od złożoności projektu).
 • 11. Jak szybko wyprodukujemy Twoje zawieszki?
  Nakłady od 100 do 300 sztuk zazwyczaj możemy wysłać do Ciebie w terminie 10 dni roboczych, od momentu wpłaty zaliczki i zaakceptowania projektu.
  Nakłady od 500 – 10 000 sztuk produkujemy w ciągu 14 dni roboczych od momentu wpłaty zaliczki i zaakceptowania projektu. Termin uzależniony jest od bieżących zleceń w naszej produkcji i od wybranego przez Ciebie nakładu.
  Dla nakładów powyżej 10 000 sztuk termin wyznaczany jest indywidualnie. Możesz go ustalić z naszym biurem.
 • 12. Ile zapłacisz za transport zawieszek zapachowych?
  Cena transportu na terenie Polski to 25 zł netto/karton, w którym mieści się 2500 sztuk zawieszek.
 • 13. Jak możesz zapłacić za swoje zamówienie?
  Jeśli składasz zamówienie po raz pierwszy, wymagamy 100% przedpłaty na rachunek bankowy przed realizacją zamówienia.
  Każde kolejne zamówienie możemy realizować po otrzymaniu min. 30% zaliczki od kwoty zamówienia brutto. Faktura końcowa jest wystawiana w dniu wysyłki zawieszek z terminem 7 dni.
 • 14. Jak możesz zamówić zawieszki dla siebie?
  1. Przesyłasz nam gotowy projekt lub zlecasz jego przygotowanie nam.
  2. Jeżeli dostarczysz nam projekt my sprawdzamy czy jest dobrze przygotowany do produkcji i akceptujemy plik.
  3. Wypełniasz formularz dostępny na naszej stronie. Do wypełnienia formularza niezbędny jest wcześniejszy kontakt z biurem (formularz kontaktowy, email: info@aroma4car.com, tel. + 48 12 307 26 01, kom. +48 515 801 103) w celu uzyskania ceny zawieszek. My sprawdzamy formularz i w razie potrzeby poprawiamy go.
  4. Opłać zaliczkę ustaloną w zamówieniu. Od następnego dnia roboczego po otrzymaniu zaliczki zaczynamy produkować Twoje zawieszki.
  5. Kiedy Twoje zawieszki będą gotowe i zostaną przez nas wysłane dostaniesz maila z tą informacją. W tym dniu wystawimy też fakturę na całość zamówienia z 7 dniowym terminem płatności na pozostałą do zapłaty kwotę.
  6. Oczekuj na odbiór zamówienia. Pamiętaj aby sprawdzić, czy opakowanie nie jest uszkodzone. Sprawdź czy wszystko jest zgodne z zamówieniem.

Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie?

Skontaktuj się z nami

Zobacz co piszą o nas klienci

Adela Grzyb

“Współpraca z aroma4car układa nam się fantastycznie, odpowiadają natychmiast na wszystkie nasze zapytania, jakość wykonania zawieszek jest bardzo wysoka, a zapachy bardzo przyjemne.”

Adela Grzyb / Spalding

Karolina Bałuk

“Gorąco polecamy współpracę z aroma4car. Szybka i profesjonalna realizacja zamówień, świetna jakość i miła obsługa.”

Karolina Bałuk / Sport-transfer

top