Zapachy samochodowe reklamowe. Producent Aroma4car.pl | Zapachy samochodowe

Nasze zawieszki pięknie pachną, ale przede wszystkim reklamują, więc wstaw billboard do samochodu Twoich klientów.

 

Zamów teraz

Zapachy samochodowe

Producent zapachów samochodowych, który sprosta Twoim wymaganiom.

Od ponad 15 lat wyznajemy zasadę jakość bez kompromisów.

 • Materiały cechujące się dużą chłonnością olejków zapachowych
 • Trwały zapach i żywy kolor
 • Dłuższa widoczność Twojej reklamy

Producent zapachów samochodowych

zapachy samochodowe z nadrukiem

Nadaj formę Twojej reklamie

Zapachy samochodowe z nadrukiem

Wybierz najciekawszy kształt dla Twojej zawieszki.

Wybierz kształt zawieszki

Wybierz zapach dla Ciebie lub Twojego klienta

 • Nadaj świeżości swojej reklamie zapachami zielonej herbaty, mięty,
 • Stwórz energetyczny shake zapachem truskawki, pomarańczy lub jabłka,
 • Podkreśl świąteczny charakter Twoich produktów zapachem wanilii, piernika lub jabłka z cynamonem.

 

Wybierz zapach zawieszki

Zapachy samochodowe z nadrukiem

Najczęściej zadawane pytania

 • 1. Dlaczego mamy najprawdopodobniej najlepsze zawieszki?
  Do produkcji stosujemy specjalny absorpcyjny materiał – celulozę, a nie powszechnie używaną zwykłą tekturę (tzw. beermat), dzięki czemu nasze zawieszki wyróżniają się przede wszystkim trwałością zapachu i estetyką wykonania.

 • 2. Co dostaniesz w cenie naszych zawieszek?
  W cenie znajduje się zawieszka zapachowa z nadrukiem dwustronnym, gumka, opakowanie barierowe z opisem o ostrzeżeniach lub bez opisu.
  Cena uzależniona jest od nakładu oraz wersji zawieszki (premium, exclusive).
  W celu uzyskania ceny należy skontaktować się z naszym biurem (email: info@aroma4car.com, tel. +48 12 307 26 01, kom. +48 515 801 103).

 • 3. Jakiego rodzaju nadruki stosujemy?
  Oferowane przez nas zapachy samochodowe z nadrukiem posiadają:
  -druk pełnokolorowy CMYK – projekt może zawierać zdjęcia, przejścia tonalne.

   

 • 4. Jaką najmniejszą ilość zawieszek możesz zamówić?
  Minimalne zamówienie to 100 szt.
 • 5. Czym różni się zawieszka premium od wersji exclusive?
  Wersje zawieszek premium i exclusive różnią się ilością olejku zapachowego, jaką są nasączone. Obie wersje mogą być wydrukowane pełnokolorowo. Jeżeli zleży Ci na dłuższym zapachu wybierz wersję exclusive, która jest nasączona ok. 2 ml. olejku.
  Zawieszka premium nasączona jest ok. 1 ml. olejku zapachowego.
 • 6. Jakie zapachy są dostępne?
  Zapachy stale dostępne w produkcji to: New Car, Exclusive Car, CK-1, Cherry, Vanille, Woody Forest, Ocean, Apple&Cinnamon, Green Tea, Bergamot&Tobacco, Aquarella, Lemon, Funny Orange, Crispy Apple, Strawberry, Bubble Gum, Mango&Peach.
  W jednym zamówieniu bez dopłaty może być zrealizowana konfiguracja składająca się z maksymalnie 5 zapachów, z założeniem, że na jeden zapach przypadać będzie nie mniej niż 100 sztuk zawieszek.
 • 7. Jakie kształty zawieszek są dostępne?
  Wszystkie kształty z naszej biblioteki wykrojników są darmowe. Oferujemy ponad 900 różnorodnych kształtów.
  Jeśli chcą Państwo uzyskać indywidualny kształt zawieszki prosimy o wstępne przygotowanie projektu i kontakt z nami w celu skonsultowania możliwości wykonania proponowanego kształtu. Projekt zawieszki dla indywidualnego wykrojnika należy przygotowywać tak aby wycinane elementy zawieszki nie były zbyt wąskie lub zakończone ostrym kątem cięcia ponieważ może to powodować szybkie zniszczenie zawieszki nawet w trakcie przechowywania. Koszt nowego wykrojnika to 300 zł netto.
 • 8. Co to są blistry? Jak uatrakcyjnić zawieszkę?
  Jako uzupełnienie zawieszek proponujemy blistry – kartoniki z eurodziurką, które możemy zawiesić na wszelkich ekspozytorach. Ułatwiają one prezentację produktu i dają powierzchnię reklamową gdzie możesz zamieścić dodatkowe informacje, instrukcje. Blistry są dodatkowo płatne. Ich cena zależy od nakładu w zamówieniu.
 • 9. Jak powinieneś przygotować projekt zawieszki?

  SPECYFIKACJA – PRZYGOTOWANIE PLIKÓW DO DRUKU

  AKCEPTOWANE FORMATY PLIKÓW

  Preferowany format to pdf Acrobat 5.0, cdr wersja X5 + drugi plik w wersji tylko do podglądu: pdf lub jpg w skali 1:1, aby już na 1 etapie dział handlowy mógł dokonać wstępnej weryfikacji.

  Pliki muszą być dokładnie opisane: nazwa pliku, numer wykrojnika i rozszerzenie pliku, np. ALEX_005.pdf

  W przypadku eksportu do pdf plików z programu CorelDraw prosimy o nie osadzanie profilu kolorów.

  PODSTAWOWE ZASADY PRZYGOTOWANIA PLIKÓW (dla projektu zawieszki lub blistra)

  Kolorystyka:

  Pliki powinny być przygotowane w trybie CMYK (8 bit na kanał). W przypadku dostarczenia plików w kolorystyce RGB lub PANTONE zostaną one automatycznie przekształcone na kolorystkę CMYK.

  Aple czarną należy tworzyć tylko z jednego koloru. 0%C, 0%M, 0%Y, 100%K.

  Drukujemy zgodnie z profilem ISO Coated v2 (ECI), prosimy nie dołączać do plików profili kolorystycznych lub dołączać wymieniony. Uwaga! Nadruki po nasączeniu zapachem mogą nieznacznie odbiegać od kolorystyki przedstawionej na wizualizacji projektu.

  Spady:

  Prace powinny uwzględniać zapas niezbędny na obróbkę introligatorską. Format netto pliku powinien odpowiadać formatowi pracy po obcięciu, a wielkość spadów zależy od rodzaju pracy i waha się od min. 3mm.

  Należy pamiętać, aby wszelkie istotne informacje (logotypy, teksty etc.) umieszczać w odległości nie mniejszej niż 3 mm od linii cięcia.

  Rozdzielczość:

  Grafiki powinny być przygotowane w bitmapach o rozdzielczości nie niższej niż 300dpi lub krzywych. Przesłanie grafiki o niższej rozdzielczości oznacza zgodę na obniżenie jakości danego wydruku. W przypadku eksportu do pdf plików z programów graficznych prosimy o spłaszczanie stosowanych efektów do bitmap, nie ponosimy odpowiedzialności za nieprawidłową reprodukcję efektów.

  Teksty:

  Teksty w plikach powinny być zamienione na krzywe, w przypadku plików z osadzonymi czcionkami nie ponosimy odpowiedzialności za nieprawidłowości w druku wynikające z błędnego ich osadzenia.

  WYKROJNIK

  W przesłanych plikach siatki wykrojników należy nałożyć na grafikę. Muszą być one zdefiniowane kolorem dodatkowym z atrybutem overprint, a poza obrys wykrojnika należy wyciągnąć 3 mm spad.

  Rozmiar dziurkacza nie powinien być mniejszy niż 5mm, minimalna odległość dziurkacza od krawędzi wykrojnika to 5mm.

  Maksymalny standardowy rozmiar wykrojnika nie powinien przekraczać 92x62mm, lub w zbliżonym rozmiarze umożliwiającym rozłożenie 4 wykrojników na formatce 300x100mm, wszystkie wykrojniki ponad wymiarowe będą kalkulowane indywidualnie z Państwa opiekunem handlowym.

  Przygotowaniem wykrojników na maszynę sztancującą zajmuje się nasz dział DTP i następuje to po potwierdzeniu przez Klienta kalkulacji zamówienia.

  SPOSOBY WERYFIKACJI PLIKÓW

  Każdorazowo materiały przesłane są sprawdzane pod kątem poprawności, lecz nie gwarantujemy, że wszystkie błędy oraz niezgodności z powyższą specyfikacja zostaną zauważone. Wszelkie poprawki proszę nanosić na przesłanych przez nas plikach w innym przypadku będą naliczone koszty przygotowania.

  Nie bierzemy odpowiedzialności za pliki przygotowane niezgodnie z w/w specyfikacją.

 • 10. Jak szybko wyprodukujemy Twoje zawieszki?
  Nakłady od 100 do 300 sztuk zazwyczaj możemy wysłać do Ciebie w terminie 10 dni roboczych, od momentu wpłaty zaliczki i zaakceptowania projektu.
  Nakłady od 500 – 10 000 sztuk produkujemy w ciągu 14 dni roboczych od momentu wpłaty zaliczki i zaakceptowania projektu. Termin uzależniony jest od bieżących zleceń w naszej produkcji i od wybranego przez Ciebie nakładu.
  Dla nakładów powyżej 10 000 sztuk termin wyznaczany jest indywidualnie. Możesz go ustalić z naszym biurem.
 • 11. Ile zapłacisz za transport zawieszek zapachowych?
  Cena transportu na terenie Polski to 30 zł netto/karton, w którym mieści się 2500 sztuk zawieszek.
 • 12. Jak możesz zapłacić za swoje zamówienie?
  Jeśli składasz zamówienie po raz pierwszy, wymagamy 100% przedpłaty na rachunek bankowy przed realizacją zamówienia.
  Każde kolejne zamówienie możemy realizować po otrzymaniu min. 30% zaliczki od kwoty zamówienia brutto. Faktura końcowa jest wystawiana w dniu wysyłki zawieszek z terminem 7 dni.
 • 13. Jak możesz zamówić zawieszki dla siebie?
  1. Przesyłasz nam gotowy projekt lub zlecasz jego przygotowanie nam.
  2. Jeżeli dostarczysz nam projekt my sprawdzamy czy jest dobrze przygotowany do produkcji i akceptujemy plik.
  3. Po tym jak specjalista przygotowuje druk zamówienia i prześle Ci go drogą mailową zaakceptuj szczegóły zamówienia i ogólne warunki zamówień.
  4. Opłać zaliczkę ustaloną w zamówieniu. Od następnego dnia roboczego po otrzymaniu zaliczki akceptujemy zmówienie i zaczynamy produkować Twoje zawieszki.
  5. Kiedy Twoje zawieszki będą gotowe i zostaną przez nas wysłane dostaniesz maila z tą informacją. W tym dniu wystawimy też fakturę na całość zamówienia z 7 dniowym terminem płatności na pozostałą do zapłaty kwotę.
  6. Oczekuj na odbiór zamówienia. Pamiętaj aby sprawdzić, czy opakowanie nie jest uszkodzone. Sprawdź czy wszystko jest zgodne z zamówieniem.

Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie?

Skontaktuj się z nami

Zobacz co piszą o nas klienci

Adela Grzyb

“Współpraca z aroma4car układa nam się fantastycznie, odpowiadają natychmiast na wszystkie nasze zapytania, jakość wykonania zawieszek jest bardzo wysoka, a zapachy bardzo przyjemne.”

Adela Grzyb / Spalding

Karolina Bałuk

“Gorąco polecamy współpracę z aroma4car. Szybka i profesjonalna realizacja zamówień, świetna jakość i miła obsługa.”

Karolina Bałuk / Sport-transfer

top